Producenci
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Hurtownia, działająca pod adresem www.hurt-zagatto.pl, prowadzona jest przez: PJ TEKSTIL Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie 70-354 przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 28/5, NIP: 8513171403 , REGON: 321427017.

Zasady zwrotu towaru dla firm

Sprzedaż Towaru i świadczenie Usług skierowane jest wyłącznie do innych przedsiębiorców nie będących konsumentami w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny. Do umów zawieranych za pośrednictwem Sklepu nie mają zatem zastosowania przepisy prawa związane z obrotem konsumenckim.

1. Zwrot i wymiana towaru.

Zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy przysługuje jedynie konsumentom, wobec czego przedsiębiorcy nie przysługuje możliwość zwrotu towaru.

2. Reklamacje towaru.

Na wszystkie towary zakupione w naszym sklepie, przysługuje Państwu uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu 

Aby odesłać reklamowany produkt, należy go starannie zapakować, wypełnić protokół reklamacji (widoczny po kliknięciu w link) Protokół reklamacji hurt.pdf i odesłać (na swój koszt) na adres:

3. Reklamacja dostawy.

Każda dostawa powinna być sprawdzona przez zamawiającego pod względem ilościowym i jakościowym podczas jej odbioru lub niezwłocznie po jej odbiorze (nie później niż 7 dni. Przy zamówieniach stokowych istnieje możliwość wydłużenia tego terminu do 14 dni).

Należy wypełnić z kurierem ewentualny protokół uszkodzenia lub niezgodności (pod rygorem nieważności reklamacji).

Firma Zagatto dokłada wszelkich starań żeby zamówienia były wysyłane z zachowaniem wszelkich zasad jakości i bezpieczeństwa. Zamówienia kompletowane są pod nadzorem monitoringu wewnętrznego. 

Adres email:

  • reklamacje@zagatto.pl

 

PJ Tekstil Sp. z o.o.
ks. Piotra Ściegiennego 28/5

70-354 Szczecin 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl